Listen to Voice-Overs in Turkish Category

Search the voiceover artists in our database, search for samples and
select the best voice that complies with your project by using “Book This Voice Actor” button.


1998'den bu yana radyo programı, SESLENDİRME ve prodüksiyon yapıyorum. Çalıştığım ajanslar ile yüzlerce Radyo & TV veya Sosyal Medya reklamından birinde veya bir santralde duymuş olabilirsiniz. * ULUSAL, BÖLGESEL, YEREL RADYO & TV REKLAM VE PROGRAM TANITIM * SOSYAL MEDYA, İNTERNET SİTESİ REKLAMI * BELGESEL & TANITIM * ANİMASYON
read more
$ 30,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 16 Hours
Seslendirme sanatçısı ve metin yazarı olarak ilk on yılını geride bıraktığım medya sektöründe, diksiyon ve etkili konuşma üzerine eğitim vermekte, yanı sıra çeşitli yayın organlarında editör olarak yer almaktayım. TRT Ankara Kent Radyo’da yayınlanan Soundtrack programının sunuculuğu ve yapımcılığı, ayrıca çeşitli basın-yayın kuruluşlarının editörlüğü de uzun yıllar içerisinde keyifle yer aldığım projeler arasında. 1985 Denizli doğumlu ve 2010 İzmir Ekonomi Üniversitesi Medya ve İletişim bölümü mezunuyum.
read more

This artist only works with proposal method
2013 yılında diksiyon kursumu tamamlayıp seslendirme sanatçılığı yapmaya başladım. 8 yıldır seslendirme sanatçılığı yapıyorum. Yerel ve Ulusal radyolarda program yaptım, birçok firmanın kurumsal sesi oldum. Reklam, belgesel, perfore, tanıtım ve prodüksiyon firmalarına seslendirme yapmaktayım.
read more

This artist only works with proposal method
Merhaba. 25.11.1989 Bursa doğumluyum. Asıl mesleğim harita mühendisliği fakat 4 sene önce işimi bıraktım. Okul hayatıma başladığımdan beri çeşitli spor branşlarıyla uğraştım. Bunun yanında müzik grupları kurarak solistliğini yaptım. Son olarak Federal Film Akademi'de master class eğitimi alarak seslendirme, dublaj ve jingle yapmaya başladım.
read more
$ 10,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
24.05.1971 Sakarya doğumluyum.93 'lü yıllarda başlayan radyo programcılığını hala devam ettirmekteyim.2014/2020 İstanbul'da çalıştım.. mağaza içi anons, firma tanıtımı, santral, reklam seslendirmeleri yapıyorum.. Türkiye nin çeşitli illerine hazırlayıp sunduğumuz ve hala devam eden paket yayınlarıma mutlaka denk gelmiştir birçok dinleyici. Kısa dublaj çalışmalarım da oldu..
read more

This artist only works with proposal method
1976 Ankara doğumlu. Ankara Devlet Tiyatrosu'nda aktör. TRT seslendirme sanatçısı. Bekâr.

This artist only works with proposal method
TRT'de 30 yıllık yayın ve sunum deneyimi... Yurt içi ve yurtdışından gerçekleştilen canlı ve naklen yayınlar, organizasyonlar ve sunumlar... TRT'nin ve TRT FM'in en bilinen ve tanınan SESİ...
read more
$ 100,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
1969 yılında bursa'da doğdum. 30 yılı aşkın süre gerek ulusal gerekse yerel televizyon kanallarının haber merkezinde gerek seslendirme gerekse ekran önünde mesaim oldu. Yerel ve ulusal radyo istasyonlarına haber, reklam ve tanıtım seslerinin yanında dublaj ve belgesellere ses verdim.
read more
$ 50,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 24 Hours
1980 yılında Ankara’da doğdu. 2003 yılında Ankara Üniversitesi D.T.C.F. Tiyatro Bölümü Oyunculuk AnaSanat Dalı’ndan mezun oldu. 2001 yılından itibaren Ankara Sanat Tiyatrosu, Mavi Sahne, Ankara Tiyatro Fabrikası, Tiyatro Nar ve Ankara Halk Tiyatrosu’nda çok sayıda oyunda yer aldı. 2015 yılında Ankara Tiyatro Fabrikası’nda oynadığı “Ay Carmela" adlı oyun ile 15. Direklerarası Seyirci Ödüllerinde “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü aldı. Yuvadan Bir Kuş Uçtu (TRT- 2003), Komşu Köyün Delisi (TRT-2009), Deniz Yıldızı( FOX TV-20013) ve Adını Kalbime Yazdım (SHOW TV-2014) adlı dizilerde rol aldı. 2005 yılından itibaren; Milli Eğitim Hizmet-İçi, Yenimahalle Belediyesi Sanat Merkezi, Çankaya Belediyesi, ODTÜ, Ankara Üniversitesi, Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde, oyunculuk ve diksiyon eğitmenliği yaptı. Vodafone Şeref Turu tv reklamında oyunculuk, Rossman ve Lipton digital reklamında seslendirme sanatçısı olarak görev aldı. Oyunculuk, eğitmenlik, kendi yürüttüğü Özge Yıldırım ile Nefes Atölyesi' nde nefes koçluğu ve seslendirme sanatçılığına devam etmektedir.
read more

This artist only works with proposal method
2011 yılından beri seslendirme ve diksiyon eğitimi alanında hizmet veriyorum. Marmara Üniversitesi Radyo Sinema TV bölümü mezunuyum. İstanbul Gelişim Üniversitesi'nde Sosyoloji Bölümü yüksek lisans öğrencisiyim. Yerel ve ulusal bazda yayın yapan radyo ve televizyonlarda haber spikeri, editör, seslendirmen olarak çalıştım. Şimdi de Voicebros ailesi ile çalışmalarıma devam ediyorum.
read more
$ 20,00
Starting Price / / Max. Turnaround Time : 22 Hours
0 records found.
English Voice over the fast and affordable prices. Turkish, which is one of the Altai languages, is intensely occupied in the region between the Balkans and the Caspian Sea. Turkish is thought to have been used for 8500 years. The world's oldest written documents are written in Turkish. It is the continuation of the Ottoman language. Most of Turkey is also spoken. The 5th most commonly used language in the world. It has a very rich language structure. It has a worldwide reputation with Turkish voice recorders, voice over agencies and voice actors. Turkey voiceovers and dubbing in the world 's one of the best countries to do that. Voice agencies have come to important places in the world. Voice-over courses offer really good education. voicebros established in Turkey and consequently Turkey's powerful voice portal.